NAŠA OFICIÁLNA STRÁNKA
ROK ZALOŽENIA

1994

ROČNÉ SPRACOVANIE GUĽATINY

30 000 m3

PODIEL EXPORTU

90%

Naša spoločnosť je najväčším spracovateľom, výrobcom a exportérom produktov z dreviny dub na Slovensku. Pôsobíme na trhu už od roku 1994 a hlavným predmetom našej činnosti je spracovanie drevnej hmoty a výroba polotovarov, ako i finálnych výrobkov z listnatých drevín. Sme významným dodávateľom najväčších parketárskych firiem západnej a severnej Európy, kam putuje gro našej produkcie. Do nášho produktového portfólia patria predovšetkým drevené parkety, stolárske rezivo, parketové prírezy, železničné podvaly, drevná štiepka a drevené vykurovacie pelety.

DÔRAZ NA KVALITU

Výrobou sa zaoberáme už takmer 20 rokov a nadobudnuté skúsenosti sa snažíme predať svojim zákazníkom vo forme výrobkov tej najvyššej kvality. Pri výrobe využívame moderné technológie a rokmi overené postupy, pričom neustále hľadáme cesty, ako naše produkty vylepšiť.

DLHODOBÉ OBCHODNÉ VZŤAHY

Viac ako 90% našej produkcie putuje do európskych krajín, akými sú napríklad Belgicko, Francúzsko, Fínsko, Nemecko, Švédsko, Švajčiarsko alebo Rakúsko. Naša firemná filozofia stojí na troch základných pilieroch – najvyššej kvalite, presných dodávkach a spokojnosti našich partnerov.

ROZVOJ NOVÝCH AKTIVÍT

Od roku 2012 aktívne budujeme maloobchodný predaj našich produktov, a to predovšetkým masívnych podláh a drevených peliet. Naším cieľom je poskytnúť slovenským zákazníkom poctivé produkty z kvalitných materiálov, s overeným pôvodom a s vysokou pridanou hodnotou.

VÁŽIME SI PRÍRODU

Ako spoločnosti s vrelým vzťahom k prírode nám záleží na zachovaní krásy našich lesov. Preto patríme medzi držiteľov medzinárodnej certifikácie PEFC, ktorá pri spracovaní dreva zabezpečuje dodržiavanie najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov.

PODPORUJEME HOSPODÁRSTVO

100% našej drevnej suroviny pochádza zo slovenských lesov, ktoré dodržiavajú princípy obnoviteľného lesného hospodárstva. Nepodporujeme ťažbu vzácnych tropických druhov, využívame len lokálne dreviny, ktoré sú všeobecne známe svojimi kvalitami.

MYSLÍME EKOLOGICKY

myslime-ekologicky2

Snažíme sa, aby náš výrobný proces bol nielen efektívny, ale i ekologický. Drevný odpad, ktorý nám vzniká pri výrobe parkiet, využívame na výrobu rôznych druhov biopalív, ktoré sčasti spotrebujeme a sčasti ďalej distribuujeme. Nič z našej produkcie tak nevyjde nazmar.